Co mám v košíku?

Zavřít

Cesta z temnoty III - duchovní ručně malovaný obraz

"Kráčela lesem z posledních sil a za ní se plížili démoni minulosti. Jejich skuhravé hlasy šeptaly jména a jejich pařáty držely bič vzpomínek. "Proč to nevzdáš?" Ptali se. Anna nevěděla odpověď. Kladla nohu před nohu. Přesto však její kroky zpomalovaly. Poslední krok a zastaví. Zůstane navždy lapená v lese iluzí. 

Avšak když už její pohyb téměř ustal, něco se změnilo. Vůně...teplota...Na nohou jí přistál paprsek světla. A ovinul ji jako zlatý provázek, neznatelně jí pomáhal v pohybu kupředu. Podvolila se té síle a objevil se další. Šepoty nestvůr sílily ve snaze ji dostat zpět, ale proti světlu neměly šanci. Paprsky se se zvyšující rychlostí rozlévaly po cestě a Annině těle. A tam, kam dopadly, pro zlo už nebylo místo. Na obzoru se vynořilo slunce. A v tom slunci Anna uzřela, že les končí. Les, se kterým srostla natolik, že nevěřila v jeho hranice, les, ve kterém málem zahynula. Slunce ji vedlo cestou jako její starší bratr a Anna se podvolila. Vychází z lesa. Nechává za sebou minulost."

Obraz je bez rámu, rám na fotografiích je pouze ilustrační. Po dohodě mám nyní k dispozici dřevěný rám se sklem a paspartou, stejný jako na fotce. Obraz je namalován na 300 g akvarelovém papíře. Divíte se jasnosti a výraznosti barev? Za to jsou zodpovědné moje oblíbené profesionální akvarely Schmincke Horadam, podle mě ty nejlepší barvy prodávané zde ve střední Evropě. Výrobce zaručuje, že barvy nebudou blednout ani za desítky let.

Ke každému obrazu přikládám certifikát pravosti na Vaše jméno. Obecný průřez mou tvorbou můžete najít v kategorii Galerie prodaných obrazů. Jestli se Vám má tvorba líbí, přidejte si mne prosím na facebooku, kde mne najdete pod přezdívkou Artist.ku.

Obraz je zamýšlen jako terapeutický – téměř každý se někdy v životě ocitá v bodě, kdy má pocit, že se nemůže hnout z místa kvůli zátěži minulých událostí.  Neustále přemítáme o tom, co se stalo, co jsme měli říci, udělat, nebo třeba nedělat. Vytváříme si svůj vlastní les minulosti, ve kterém bloudíme a nevidíme východ.  Nicméně je to stále náš les. Můžeme z něj kdykoliv vystoupit, a je to stejně tak snadné, jak je to zároveň obtížné. A často pro výstup potřebujeme pomoc - paprsek zvenčí. Někdy to může být myšlenka, obraz, někdy setkání, výrazná událost, víra či sen.  Důležité je, upřímně se rozhodnout z lesa vyjít. A pak už jen mít srdce otevřené pro to, co nás čeká.

Obraz Cesta z temnoty II. 

Technika:  Akvarel

Rozměry: 30*40 cm(44*54 cm s rámem v paspartě)

Cena: 500 Kč

Ručně malovaný obraz

 

Cesta z temnoty III - duchovní ručně malovaný obraz

Cena obrazu: 500 Kč

Odeslat dotaz k obrazu

Hello You!

Join our mailing list