Co mám v košíku?

Zavřít

Prosluněná cesta - zářivý Obraz 50*70 cm

  • AKCE

Prosluněná cesta

Na přelomu prosince a ledna se kolem mne dělo spousta negativních věcí. To jsou potom okamžiky, kdy se ráda uchýlím to svého vnitřního světa a vytvořím si pozitivní krajinu. Během malování mne jásavá žlutá a oranžová zabalují do pozitivní peřinky, ve které se i ty zkušenosti, co nechci, snáší lépe. Je třeba to negativní vyvážit zase něčím pozitivním. Tento obraz je vážně sluníčkový.

Obraz je bez rámu, rám na fotografiích je pouze ilustrační. Po dohodě mám nyní k dispozici jednoduchý bílý tlustý rám. Je namalován na 300 g akvarelovém papíře. Divíte se jasnosti a výraznosti barev? Za to jsou zodpovědné moje oblíbené profesionální akvarely Schmincke Horadam, podle mě ty nejlepší barvy prodávané zde ve střední Evropě. Výrobce zaručuje, že barvy nebudou blednout ani za desítky let.

Férově upozorňuji, že obraz jsem při focení nasvítila běžnou žlutou pokojovou lampičkou. Oranžové a žluté tóny jsou vážně syté tak jako na fotografii.

Ke každému obrazu přikládám certifikát pravosti na Vaše jméno. Obecný průřez mou tvorbou můžete najít v kategorii Galerie prodaných obrazů. Jestli se Vám má tvorba líbí, přidejte si mne prosím na facebooku, kde mne najdete pod přezdívkou Artist.ku.

Název:  Prosluněná cesta

Rozměry: 50*70 cm

Technika: Akvarel

Cena: 1200 Kč


 

Prosluněná cesta - zářivý Obraz 50*70 cm

Cena obrazu: 1 200 Kč
Původní cena 1 900 Kč
Ušetříte 700 Kč / 37%

Odeslat dotaz k obrazu

Hello You!

Join our mailing list