Co mám v košíku?

Zavřít

V kořenech- ručně malovaný průvodce

Obraz hodící se do originálního interiéru. Máte rádi zajímavé věci se strukturou? Dekorace, závěsy, masivní dřevo, a trochu mystický opar kolem…v takovém prostředí se bude tento stromový panáček cítit jako doma. Sedí v kořenech velkého stromu a trochu tajemně se usmívá. Bude Vám tajemným průvodcem do života.

Když jsem byla malá, věřila jsem, že každý strom má svou vlastní, individuální duši. Dnes už nevnímám jednotlivé stromy odděleně a věřím spíše na nějakou duši místa, duši lesa. Ale stejně je romantické představovat si jednotlivé stromy podobně, jako do země zakořeněné lidi.

Technikou jde o „acrylic swipe“. Zezačátku nejde totiž o malbu, ale o roztírání jednotlivých barevných vrstev do sebe. Až po zaschnutí se do obrazu případně maluje štětcem. Většina lidí však nechává obrazy jako abstrakce, které se vytvořily skoro samy. Já jsem využila sílu vrstvy a ještě před zaschnutím do ní vyryla uměleckou špachtlí obrysy kořenů a človíčka. Sedí tedy opravdu doslova v kořenech stromu. Po zaschnutí jsem jej jen lehce domalovala.

Název: V kořenech

Technika: Akryl/plátno, závěrečný matný lak

Rozměry: 30*30 cm

Obraz si můžete zakoupit buď jako originál - ručně malovaný, nebo cenově přijatelnou tištěnou reprodukci s autorským podpisem. Obrazy tištěné na plátně jsou rovnou opatřeny vnitřním dřevěným rámkem a háčkem na pověšení. Obrazy tištěné na papíře potřebují zasklít - to můžete udělat po vlastní ose, nebo rovnou zde v Eshopu přidáním Vámi zvoleného rámu do objednávky. Obraz nechávám tisknout na profesionální tiskárně v galerijní kvalitě.

Tento obraz jsem vytvořila pomocí techniky akrylového swipe, o kterém se můžete více dočíst po kliknutí zde.

 

V kořenech- ručně malovaný průvodce

Cena obrazu: 1 500 Kč

Odeslat dotaz k obrazu

Hello You!

Join our mailing list